W 2020 roku zacznij spełniać marzenia i mierz wysoko. To od Ciebie zależy, jak dużo osiągniesz i czy rok 2020 będzie tym wyjątkowym, przełomowym. Co jest tajemnicą sukcesu? Dobra organizacja i dobre nawyki! Aby nauczyć się jednego i drugiego potrzebujesz odpowiednich narzędzi i motywacji. Nasze Plannery pomogą Ci dojść do perfekcji i pozwolą monitorować realne plany i cele.

Artykuł powstał przy współpracy z Make it Easy – Plannery, organizery, listy zakupów

Planer dzienny 2020

Planer dzienny Make It Easy z naniesionymi datami na każdą stronę pozwoli Ci zorganizować się szybciej i lepiej. Poza przepięknym designem okładki i najwyższą jakością użytych materiałów znajdziesz w środku plannera harmonogramy na każdy dzień. Rozpiska priorytetów i zadań pozwoli przeselekcjonować obowiązki, a inspirujący cytat zmotywuje do działania. W plannerze dziennym znajdziesz podgląd miesiąca i tygodnia. Skupisz się na zadaniach miesięcznych i tygodniowych — jak się okazuje, te mogą być zupełnie inne.

Powoli, ale konsekwentnie zaczniesz dążyć do realizacji celów. Na Twój sukces składa się również Twoje samopoczucie. Właśnie dlatego w plannerze znajdziesz harmonogram treningów i plan aktywności fizycznej. Plan finansowy pozwoli Ci zaplanować budżet i wydatki, a z planem urlopowym z łatwością zorganizujesz swoje wakacje. Planner dzienny Make It Easy dostępny jest w dwóch wariantach — oprawiony w spiralę lub w oprawę książkową. Okładkę plannera możesz wybrać spośród 9 wzorów. W naszych propozycjach znajdują się okładki romantyczne, w kwieciste wzory, klasyczne, z mocniejszym akcentem, a także jednolite. Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu, wybierz okładki oprawione w płótno, dodające elegancji i szyku. Już teraz daj sobie szansę na dobre wejście w nowy rok i zacznij wcielać swoje pomysły w życie!

Planer tygodniowy 2020

Planner Tygodniowy Make It Easy to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających poręcznego i kompaktowego organizera. Ten planner różni się od dziennego tym, że cały harmonogram tygodnia umieszczony jest na dwóch stronach. Po każdym kończącym się tygodniu trafisz na stronę przeznaczoną na Twoje notatki. Nareszcie możesz działać skuteczniej i realizować wyznaczone cele. Wewnątrz znajdziesz cytaty trafiające w sedno dobrej organizacji, motywacji i wiarę we własne możliwości. Nie musisz martwić się o swoje finanse, ponieważ umieszczony w organizerze plan finansowy pozwoli Ci zaplanować budżet i wydatki. Dodatkowo w planie urlopowym zapiszesz terminy wakacji i innych wyjazdów. Plan aktywności fizycznej to nic innego jak ingerencja w Twoje zdrowie i samopoczucie – niezbędne, by odnosić sukcesy, zarówno zawodowe, jak i prywatne.

Aby Twoje niesprecyzowane plany nabrały kształtu, zacznij planować każdy miesiąc i tydzień! Twoje cele muszą być podzielone na pewne etapy, to jest klucz do zwycięstwa! Ten planner powinien stać się Twoją prawą ręką. To w nim zakreślisz nadchodzący 2020 rok, pełen pasji, marzeń, planów i motywacji do działania! Planner Tygodniowy Make It Easy oprawiony jest w spiralę lub w oprawę książkową. Wybierz, która opcja jest dla Ciebie najlepsza! Wyjątkowe wzory okładek pozwolą zakochać się w plannerze od pierwszego wejrzenia! Nie wierzysz? Sprawdź! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj