Nauka w szkole podstawowej to dla większości dzieci spore wyzwanie. Opanowanie podstawowych umiejętności takich jak czytanie, pisanie i liczenie dla niektórych z nich bywa bardzo trudne. Jeśli nauczyciel przekazuje niezbędną wiedzę w sposób jasny i przyjazny wówczas dziecko chętnie przyswaja nowe informacje i trenuje swoje umiejętności. Niestety nie zawsze tak się dzieje. Jeśli uczeń nie daje sobie rady w szkole wówczas to na rodziców spada obowiązek wsparcia go w nauce. Portal „Rozwój dziecka” powstał po to, aby wesprzeć domową naukę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nauka z wyprzedzeniem

„Rozwój dziecka” to portal internetowy mający na celu wsparcie rodziców w pracy z dzieckiem. W serwisie dostępne są zadania do druku przygotowane przez specjalistów nauki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pliki pdf z zadaniami można pobrać w dowolnym momencie i wydrukować. Dzięki temu, że zadania znajdujące się na stronie obejmują program przedszkolny oraz wczesnoszkolny rodzice mogą pomóc dziecku opanować podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne w szkole z niewielkim wyprzedzeniem. To z kolei sprawia, że uczeń znając podstawy omawianej tematyki czuje się znacznie swobodniej w szkole i ma mniej obaw związanych z przyswajaniem kolejnych partii materiału.

Utrwalenie wiedzy i uzupełnienie braków

Zadania do druku pobrane ze strony https://childdevelop.pl są także doskonałym sposobem na utrwalenie zdobytej w szkole wiedzy oraz uzupełnienie ewentualnych braków. Dzięki ciekawym zadaniom przedmiotowym uczeń może doskonalić swoje umiejętności i pozyskiwać nową wiedzę. Zadania do druku to także doskonały sposób na uzupełnienie braków w edukacji. Dzięki systematycznym ćwiczeniom w domu dziecko może skutecznie uzupełniać wiedzę i poprawiać swoje oceny w szkole.

Zadania do druku pochodzące z portalu „Rozwój dziecka” przygotowywane są przez specjalistów. Ich wykonywanie pozwala dziecku w ciekawy sposób przyswoić nową wiedzę lub utrwalić już zdobytą. Systematyczne wykonywanie kolejnych zadań sprawia, że zdobywa ono umiejętności, dzięki którym jest na równi z innymi uczniami swojej klasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj