Mimo że pokolenie się zmienia i dzieci są teraz dużo bardziej sprytne niż miało to miejsce kiedyś, niezmiennie jednym z największych problemów młodości jest nauka.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: nikt na świecie nie jest dobry we wszystkim. Jedno dziecko będzie dobre w przedmiotach ścisłych, jednocześnie kompletnie nie umiejąc opanować tych humanistycznych i odwrotnie. Jeszcze inne będzie geniuszem sportu, ale już niekoniecznie matematyki albo języka polskiego.

Warto pamiętać, że każdy jest inny, przez co wymaga indywidualnego podejścia.

Pewnie wielu rodziców takich dzieci i sami uczniowie pomyśleli o korepetycjach. Przecież dobrze byłoby, gdyby ktoś, kto się zna na danym przedmiocie wytłumaczył dziecku w odpowiedni sposób tematy, których nie rozumie, prawda?

Oczywiście, ale w smutnych czasach pandemii możliwości są ograniczone. Nie można pójść do domu korepetytora ani zaprosić go do siebie ze względu na bezpieczeństwo. Sporo uczniów mieszka na wsi, więc nawet, gdyby spotkania były możliwe, trudno organizować dziecku dodatkowy transport, załóżmy, dwa razy w tygodniu.

Nie mówiąc już o tym, że zdalne nauczanie odbiło się na niektórych dzieciach, bo nie każdy nauczyciel potrafi przekazywać wiedzę na odległość.

Przykład: W jaki sposób Zosia, która nie rozumie matematycznych układów równań ma zrozumieć temat, skoro jej nauczycielka nie najlepiej radzi sobie z obsługą internetowych platform służących do prowadzenia e-lekcji?

Albo okiem nauczyciela: W jaki sposób ja, nauczyciel języka angielskiego, mam przeprowadzić ważną klasówkę przez internet, jednocześnie wierząc, że żaden z uczniów nie ściągał, a oceny, które wystawiłam, są sprawiedliwe?

Można dyskutować na ten temat latami, ale w ten sposób problemu się nie rozwiąże. Gdyby jednak istniało coś takiego, co pozwoliłoby dzieciakom opanować tematy przerabiane na lekcjach, a przede wszystkim je zrozumieć. Coś, co uzupełniłoby ich wiedzę zdobywaną od nauczycieli…

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przedstawiamy serwis Tutoringo.com!

Kilka słów o portalu tutoringo.com

To platforma powstała z myślą zarówno o nauczycielach, jak i o uczniach. O nauczycielach, którzy traktują swój zawód jako pasję i umieją przekazywać wiedzę i o uczniach, którzy potrzebują pilnej pomocy w zrozumieniu określonego przedmiotu.

W tych czasach każdy ma dostęp do internetu, więc bez konieczności wychodzenia z domu możesz rozwijać swoje pasje, uczyć się nowych rzeczy czy uzupełniać zaległości.

Tutoringo to po prostu możliwość uzyskiwania korepetycji online od nauczycieli z powołania!

Jak zacząć?

Trzeba się zarejestrować. Jest to całkowicie bezpłatne. Serwis jest bardzo intuicyjny – zaprojektowany tak, aby łatwo było się po nim poruszać!

Korzyści dla ucznia:

 • Bezpieczny i komfortowy sposób nauki;
 • Możliwość zaawansowanego wyszukiwania nauczycieli;
 • Pełna dowolność w wyborze urządzenia służącego do pośrednictwa w korepetycjach;
 • Planowanie i rezerwacja zajęć online;
 • Porównywarka nauczycieli, dzięki której możesz wybrać najlepszego korepetytora dla siebie;
 • Możliwość wystawiania ocen i opinii na temat nauczycieli.

Korzyści dla nauczycieli:

 • Można nauczać na dowolnym urządzeniu;
 • Do dyspozycji współdzielone ekran i tablica;
 • Samodzielne zarządzanie swoim kalendarzem i rezerwacjami;
 • Bezpieczny sposób nauczania;
 • Czat z uczniami, który ułatwi obu stronom komunikację;
 • Pewność, że powstałe profile są przez nas zweryfikowane w 100%.

Tutoringo to serwis nie tylko do nauki online – korepetycje w tradycyjnej formie również są możliwe!

Gdzie?

Aż w dwunastu miastach Polski, a są to Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Zielona Góra, Toruń, Lublin, Katowice, Wrocław i Kraków.

Z jakich przedmiotów można uzyskać pomoc?

Zarówno ze ścisłych jak i z humanistycznych, czyli biologia, fizyka, geografia, matematyka, chemia, informatyka, język polski, język hiszpański, język włoski, język niemiecki, język rosyjski, WOS i historia.

Drodzy nauczyciele, drodzy uczniowie!

Więcej o stronie i innych jej funkcjach dowiecie się, rejestrując się na tutoringo!

Jesteśmy absolutnie przekonani, że nie pożałujecie.

ZAPRASZAMY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj